Czy wieczór panieński jest trudny do zorganizowania?

Wiele kobiet twierdzi, że wieczór panieński to zwykle temat trudny i niełatwy do zorganizowania. Czy tak w istocie jest? To zależy od Waszego podejścia. Na pewno nie można lekko podejść do tematu, tylko trzeba zakasać rękawy i nastawić się, że musimy coś dać od siebie. Jeśli już zbierzecie garść pomysłów na tę imprezę, to późniejsze przygotowania pójdą już z górki.

Tradycja mówi, że wieczór panieński powinna przygotować świadkowa Panny Młodej. W dzisiejszych czasach nie jest to już reguła, ale faktycznie w wielu przypadkach tak właśnie bywa. Niekiedy zdarza się tak, że za organizację imprezy bierze się przyszła Panna Młoda. Naszym zdaniem nie powinno tak być, to impreza na jej cześć, więc powinna być dla Niej niespodzianką. Aby faktycznie impreza okazała się miłą niespodzianką, musicie mieć świetnie przygotowany plan imprezy. Dlaczego piszę w liczbie mnogiej? Uważam, że najlepiej jest, gdy organizacją wieczoru panieńskiego zajmują się wspólnie wszystkie uczestniczki imprezy. Oczywiście warto wytypować jedną lub dwie osoby, które zbiorą wszystko do kupy.

Różnego rodzaju pomysłów w jaki sposób przygotować wieczór panieński, jest po prostu mnóstwo. Z tego powodu niekiedy nie jest łatwo zdecydować się na coś konkretnego. Niemniej jednak w cale nie musicie się ograniczać do jednego czy dwóch pomysłów. Trzeba też przyznać, że niektóre atrakcje mogą być najzwyczajniej w świecie drogie. A z pewnością nie chcecie przekroczyć budżetu. Moje zdanie jest takie, że przy odrobinie kreatywności, można przygotować fantastyczne atrakcje, które wcale nie muszą wiele kosztować. Jeżeli szukacie jakieś firmy, która ma w swojej ofercie różnego rodzaju atrakcje na tego rodzaju imprezę, szczerze mogę Wam polecić to: wieczór panieński Wrocław.

Domyślam się, że imprezę rozpoczniecie w mieszkaniu, albo wynajętym apartamencie. Obowiązkowo wcześniej musicie wystroić lokum w tematyczne ozdoby, które nadadzą klimatu całemu wydarzeniu. Warto zadbać o takie zabawy, które zintegrują towarzystwo – zapewne nie każdy osoba będzie się ze sobą znać. Tematyczny tort to warunek konieczny. Moim zdaniem najfajniejsze torty są w klimacie humorystycznym – ale wszystko musi być ze smakiem, nie tylko tym wizualnym!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s