Fotografia ciążowa moim okiem

Przychodzi taki moment w życiu, kiedy powiększa się rodzina. Czas, kiedy spodziewasz się dziecka, jest niezwykły. Przygotowania, gromadzenie ubranek, dodatków. Gdzieś w tym wszystkim powinien być jeszcze czas na uwiecznienie oczekiwania. Sesja ciążowa to mistyczne zdjęcia i wspaniała pamiątka dla rodziców oraz dziecka!

Fotografia ciążowa – jak to powinno wyglądać?

Charakter zdjęć zależy od Ciebie oraz fotografa, któremu zlecisz wykonanie tych niezwykłych fotografii. A więc przeglądaj, przeglądaj, przeglądaj! Sesja może być stylizowana na retro, mogą to być romantyczne, ciepłe zdjęcia lub całkiem zwariowane. Jeśli w cenie sesji jest udział stylistki, skorzystaj z tego! Przygotuje dla Was odpowiednie ubrania, dodatki. Tak, aby wszystko prezentowało się ciekawie i różnorodnie. Na pewno macie przygotowane akcesoria w postaci bucików, skarpetek, śliniaczków, czy maskotek. Zabierzcie je ze sobą! Im więcej jest do wyboru, tym ciekawsze zdjęcia powstaną. Niech przyszłe mamusie, kompletując garderobę na sesję ciążową, nie zakrywają brzucha. To właśnie on powinien być głównym punktem fotografii. Przydadzą się różnokolorowe chusty oraz tiule, które można obwiązać na około biustu ukazując brzuszek.

ciaza

Sesja ciążowa – kiedy?

Nie czekajcie ze zdjęciami do ostatniego miesiąca ciąży. Przyszła mama może być już bardzo przemęczona, a więc sesja zdjęciowa nie będzie dla niej przyjemnością. Najlepszy czas jest między piątym a ósmym miesiącem. Ważne, aby brzuszek był już widoczny. Godziny również dostosujcie do swojego nowego harmonogramu – jeśli szybko robicie się senne i najlepiej funkcjonujecie tylko w godzinach południowych – poproście fotografa o dostosowanie odpowiedniego terminu. Dzięki dobremu przygotowaniu oraz pełni sił, fotografia ciążowa jest najpiękniejsza. Kobiety w ciąży promienieją, a gdy dodatkowo są wypoczęte, zdjęcia nie mogą się nie udać.

Na sesję ciążową mamy mogą wybrać się „same” lub z partnerem. Pomyślcie, jakbyście chcieli, aby wyglądały Wasze najpiękniejsze zdjęcia. Przedstawcie swoją wizję fotografowi i do dzieła!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s